BASELINE

Prosta i wytrzymała drabina samozatrzaskowa firmy SPINDER

Po ustawieniu mechanizmu w pozycji blokującej, wszystkie krowy na przestrzeni 30mb mogą być zamknięte w podstawowym modelu drabiny paszowej firmy SPINDER. Wykonana z wysokiej jakości elementów drabina samozatrzaskowa z zintegrowanym mechanizmem blokującym w górnym profilu. Jedynym elementem wystającym z profilu jest przycisk zwalniający blokadę krowy. Ponadto, brak jakichkolwiek wystających elementów.

 

Zwierzęta rosną. Drabina idzie w ślad za nimi

Drabina samozatrzaskowa BASELINE jest dostępna w wielu rozmiarach, rozstawach i wysokościach. Dzięki temu użytkownik ma rozwiązanie dla każdej grupy wiekowej, począwszy od cielaków poprzez jałówki a skończywszy na krowach mlecznych. Dzięki takiemu rozwiązaniu, zwierzęta praktycznie od samego początku mogą się przyzwyczajać do tej formy dostępu do stołu paszowego.

Drabina zatrzaskowa BASELINE i jej zalety

Drabina samozatrzaskowa wyposażona jest w przycisk uwalniający wykonany z tworzywa sztucznego. Praca drabiny paszowej jest cicha dzięki wykorzystaniu specjalnych materiałów syntetycznych. Użytkownik za pomocą 1 dźwigni sterującej może zamknąć do 30mb drabiny paszowej. Czynność nie wymaga ta użycia dużej siły. Codzienne użytkowanie drabiny paszowej BASELINE firmy Spinder to prosta i efektywna praca ze wszystkimi zwierzętami.

dane adresowe

Smart Agro Sp. z o.o.

Polowa 19

18-300 Zambrów

dane rejestrowe spółki

Smart Agro Sp. z o.o.

Chmielna 2/31

00-020 Warszawa

NIP: 118-210-17-17

dane kontaktowe

tel: +48 604-968-565

kontakt@smartagro.pl

  • Black Facebook Icon
  • Instagram Ikona społeczna
  • Black YouTube Icon