top of page

poidła pojedyńcze

Indywidualne poidła
Indywidualne poidła firmy Spinder są dostępne w dwóch wersjach: podwójny i pojedynczy model. W obydwu przypadkach wykonane są ze stali nierdzewnej.


Podwójne poidło
Indywidualne poidło "Duo" wykonane ze stali nierdzewnej charakteryzuje się zwartą budową z dwoma otworami do picia skierowanymi do siebie. Dwie krowy mogą pić z pojemnika w tym samym czasie i znajdują się równolegle do ściany nie blokując przejścia dla innych zwierząt.
To sprzyja pokojowi w oborze. Dzięki temu poidle zawsze dostępna jest czysta i świeża woda pitna. Duży dopływ wody wynoszący około 30 litrów na minutę gwarantuje, że krowa może pić w szybkim tempie.

Charakterystyka
zapewnia 2 krowom dostęp do świeżej i czystej wody pitnej w tym samym czasie
obsługuje od 35 do 40 zwierząt
nadaje się do systemów wysokociśnieniowych
opcjonalnie: urządzenie grzewcze zapobiegające zamarzaniu

 
Pojedyncze poidła
Pojedyncze poidło wykonane ze stali nierdzewnej (model 500) ma wiele  podobnych cech, jak typ "Duo". Główną różnicą jest to, że ta wersja ma tylko jeden otwór do picia i dlatego nadaje się do zapewnienia jednej krowie świeżej i czystej wody pitnej. Ten typ idealnie nadaje się do montażu na słupach montażowych na stole paszowym, na ścianach lub słupach w izolatkach,

Charakterystyka
dostarcza 1 krowie świeżą i czystą wodę pitną
obsługuje do 20 zwierząt
nadaje się do systemów wysokociśnieniowych
opcjonalnie: urządzenie grzewcze zapobiegające zamarzaniu


Ponadto, oprócz wyżej wymienionych pojedynczych poideł ze stali nierdzewnej, firma Spinder posiada w ofercie również pojedyncze miski do picia wody firmy Suevia.

Wersja ze stali nierdzewnej
zwarta konstrukcja
wysoka emisja wody
łatwe do czyszczenia
opcjonalnie: urządzenie grzewcze

130.0520Mod.520-Suevia-valve-trough-drin
bottom of page