WYDARZENIA

Firma SPINDER, kórej jesteśmy oficjalnym dystrybutorem, rozpoczęła proces relokacji do nowej siedziby.  To ambitne wyzwanie, które ma na celu zwiększenie wolumenu produkcji oraz zapewnienie jeszcze szybszych dostaw produktów do Klientów. Życzymy powodzenia !
Będziemy dostępni na targach FERMA Bydła w Łodzi w dniach 16-19 luty 2019 r.
Serdecznie zapraszamy !
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że będziemy obecni na AgroDays organizowanym przez firmę DeHeus. Serdecznie zapraszamy ! 
Firma Spinder tworzy swoją przyszłość. Po 45 latach istnienia firmy nadszedł czas na zmiany. W 2019 roku przewidziane są przenosiny do nowej siedziby w miejscowości Dearsum.
Większa hala produkcyjna, nowe biura to gwarancja jakości produktów, szybkich terminów realizacji. nie możemy się doczekać ... :)
Feed Front Signalling to innowacyjny produkt informujący hodowcę o statusie drabiny paszowej. Od teraz każdy hodowca posiadający drabinę  paszową jest w stanie sprawdzić pozycję mechanizmu blokującego zwierzęta.
AutoLift to innowacyjny produkt nagrodzony podczas targów EuroTier 2018. Brama unoszona ku górze za pomocą dedykowanej aplikacji zdecydowanie ułatwia zarządzanie ruchem krów na obiektach inwentarskich. Więcej szczegółów wkrótce !
Jesteśmy obecni na targach EuroTier na stoisku naszego partnera, firmy SPINDER Dairy Housing Concepts. Serdecznie zapraszamy.
Jak co roku, targi FERMA to obowiązkowy punkt w naszym kalendarzu. W tym roku, wraz z naszym partnerem, firmą SPINDER Dairy Housing Concepts, prezentujemy szeroką gamę produktów wyposażenia budynków inwentarskich.
Targi FERMA 2017. W tym roku otrzymaliśmy dwa medale za nasze produkty:
Bezpieczna kurtyna wentylacyjna sterowana automatycznie oraz
Wygrodzenie legowiskowe z materacem wodnym.

dane adresowe

Smart Agro Sp. z o.o.

Polowa 19

18-300 Zambrów

dane rejestrowe spółki

Smart Agro Sp. z o.o.

Chmielna 2/31

00-020 Warszawa

NIP: 118-210-17-17

dane kontaktowe

tel: +48 604-968-565

kontakt@smartagro.pl

  • Black Facebook Icon
  • Instagram Ikona społeczna
  • Black YouTube Icon